Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap ettem egy kis mogyorót...

Tegnap ettem egy kis mogyorót és mára bedagadt a nyelvem. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen! 😭

2018. jún. 1. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maskor meg soha nem volt ilyen? Mert a nyelvduzzanat, az allergia tünete is lehet.
2018. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél több mogyorót, valószínűleg allergiás vagy rá (akkor is lehetséges, ha eddig semmi bajod nem volt tőle). Menj el egy allergia vizsgálatra, mert ha tényleg az, akkor korántsem veszélytelen.
2018. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ha megsem allergia, akkor, akkor passzolok. Nekem ez ugrott be így elsőre.
2018. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer elmentem allergia vizsgálatra (dió és mogyoró miatt) azt mondták semmi bajom.:|
2018. jún. 1. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Az semmit nem jelent. Én egy bizonyos gyógyszer hatóanyagra vagyok allergiás, előtte pedig semmi bajom nem volt tőle. Nekem pl. nem a nyelvem, hanem a fülcimpáim, arcom, szemem duzzadt fel elég durvan.


Ha van otthon kalcium pezsgőtablettád, azert igyál meg egyet.

2018. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Allergiát bármikor kaphatsz.

De lehet a kosz miatt is.


Ezen kívül ez egészségi kérdés.

2018. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!