Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az a szúró fájdalom...

Mi lehet az a szúró fájdalom a mellkasomban?

Figyelt kérdés
Nagyritkán, talán évente 2-3 alkalommal szoktam ezt érezni, a melkasomon középen valami szúró fájdalmat..olyan mintha a nyelő csövem lenne, a torkomban érzem a kezdetét és a két mellem közti részen a végét a fájdalomnak..egy 5 percig szokott tartani és ilyenkor a légzés is nehéz. Konkrétan nem figyeltem eddig mi válthatja ki, de most épp kávézás közben tört rám..mintha egy golyót nyeltem volna le aminek érdes a felülete és végig karistolt volna belül azon a részen amit leírtam.
2018. jún. 6. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegycsont mögött? Gyomorprobléma is lehet. A gyomor nem záródik megfeleően. De, ha évente 2-3 alkalommal jön elő, akkor felesleges vele tőrödni. Ha folyamatosan húzamosabb ideig áll fent akkor kivizsgálás érdemes. Reflux is okozhat ilyet.
2018. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feljön a gyomorsav, az marja a nyelőcsöved. Én azért megnézetném egy orvossal.
2018. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a szegycsont mögött csak fel húzódik a torkomig...azért is itt kérdeztem meg mert én se akarok most ezzel orvoshoz menni..csak annyira fájdalmas az az 5 perc hogy úgy érzem mindjárt meghalok..muszáj lefeküdnöm mert úgy érzem máshogy nem bírnám ki
2018. jún. 6. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez a gyomorsav.
2018. jún. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 6. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!