Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kellemetlen helyen...

Nagyon kellemetlen helyen lett egy pattanás, mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés

Legalábbis remélem,hogy az nem pedig valami betegség,fertőzés vagy mit tudom én.

A herezacskó és a comb közötti részen lett valami,be is van dagadva az a rész

Az utóbbi 3 napban jelent meg. 1.napon még nem volt gázos alig érződött,2.napon se annyira,de ma..már reggel úgy keltem fel,hogy úristen alig bírok mozogni,arra az oldalamra meg feküdni se tudtam. Ja és menni is alig bírok,úgy megyek mintha sánta lennék mert annyira fáj és húzódik hogy nem igaz. Egy csomó genny is kijött belőle de még nem fogyott el..


2018. jún. 10. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Reméljük csak pattanás vagy szőrtüszőgyulladás.

A genny kitisztítása után lefertőtlenítetted valamivel?

Ha nem javul, vagy nem tud kitisztulni akkor mutasd meg dokinak

2018. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tályognak hangzik, mint pattanásnak, nekem is volt egyszer hasonló problémám. Próbáld meg fertőtleníteni és óvatosan kiszúrni. Kissé belepusztulsz, de valahogyan muszáj kiüríteni.
2018. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uh nem fertőtlenítettem le,csak papírral letöröltem. Hogy kéne?

Hát hozzányúlni nem nagyon szeretnék,főleg ha vagyunk biztosak,hogy mi az,az biztos,hogy ennél jobban még nem fájt soha semmi..

2018. jún. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!