Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit csináljak? 16/L

S. O. S! Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

NAGYON SÜRGŐS! Múlt éjjel azt hallottam, hogy fűrészelnek, ezért alig aludtam. Mint kiderült, senki nem fűrészelt, csak én hallottam úgy...

Borzalmasan álmos vagyok. Kb. 1órája készültem lefeküdni aludni. Mikor lehunytam a szemem, nem sokkal később olyan hevesen kezdett el verni a szívem, hogy ki kellett pattannom az ágyból...borzalmasan megijedtem, nagyon félek most is, és még álmos is vagyok nagyon!



2018. jún. 12. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegségnek hangzik. Szüleid?
2018. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát valószínűleg szorongásom van + bipoláris zavarom, de most mégis nagyon aggódok hogy szívrohamom lesz... Nem tudom mit csináljak, aludni nem tudok, ha magamra erőltetem megint rakoncátlankodik a szívem, de olyan fáradt vagyok hogy homályosan látok és fájnak a végtagjaim

Szülők segítsége semmit nem ér, nem tudnak mit kezdeni velem

2018. jún. 12. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne diagnosztizáld magad. Attól csak jobban beparázol. Nyilván ver a szíved, mert félsz. Ulj fel az ágyadban, kapcsold fel a villyanyt és vegyél naagy, mély levegőket. Mondogasd magadnak, hogy nem fogsz meghalni, nem lesz szivrohamod (mert nem lesz!!) és próbálj meg megnyugodni. Nincsen semmi baj. Kimerült vagy, emiatt van ez. Én ha kimerult vagyok, akkor állandóan alvásparalizisem van, szóval tudom milyen rosszul lenni éjszaka. Tényleg nyugodj meg, nincsen baj, a fűrészelést meg valoszinuleg álmodtad, illetve ha ébrenlét és álom határán vagy, akkor nagyon könnyű hallani, és látni dolgokat, amik valójában nincsenek.
2018. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem én diagnosztizáltam magam.

Segített amit írtál, kicsit megnyugodtam. Nagyon köszönöm!!

2018. jún. 12. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet a vihart érzed.
2018. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!