Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel rosszul lettem...

AnDrÁs_HuN kérdése:

Ma reggel rosszul lettem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Helló,storytime...ma reggel villamoson egyszer csak elkezdett görcsölni a hasam,hányingerem lett és elkezdtem nagyon szédülni,és elhomályosodott minden(kb olyan volt,mint a motion blur) aztán kivilágosodott és legyengültem.mire nagy nehezen leszálltam és leültem 2 perc mulva már semmi bajom nem volt,rohamom volt vagy mi...? (Nem dohányzok,se kábszerezek)

2018. jún. 12. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggeliztél? Leeshetett a vércukrod/vérnyomásod, ettől megijedtél és jött a gyomorgörcs. Szerintem csak ennyi, főleg ha tinédzser vagy. Mindebből egyedül az emésztési részre kéne szerintem odafigyelni. Ilyet simán okozat amúgy kisebb ételmérgezés is, ettél valami romlottat, férjem is így járt, fejfájás, gyomorfájdalom, majd hányt egyet és ennyi.
2018. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de én is arra gyanakszom, amit az előttem író küldött.
2018. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem ettem,meglehet hogy ez történt,köszönöm!
2018. jún. 13. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!