Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenésre jó a széntabletta...

Hasmenésre jó a széntabletta es hat is?

Figyelt kérdés

Mivel napokban elronthattam a gyomromat és eleg sűrűn rám jön ,nemszeretnem ha pl.a buszon kapna el vagy ilyesmi.

Mikor kell bevenni a széntablettát amikor már erzem hogy kell vagy jóval előtte hogy megkössön?


2018. jún. 14. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már érzed, hogy kell, akkor nem fog hatni addig. Mielőtt mész valahova, pár órával előtte vedd be.
2018. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hat. Én Lopediumot szoktam szedni ilyen esetben. Amikor érzed, hogy kell, akkor már késő. Én az első "eset" után szoktam, gyorsan hat. Azt nem tudom, mennyire egészséges megelőzésképpen bevenni amikor nincs is rá szükséged, de gyanítom, hogy nem nagyon.
2018. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Székletfogó széntablettát kell bevenned, akkor kell szedni, amikor már nyilvánvaló, hogy ez bizony hasmenés és nem csak egy egyszeri hígabb széklet.

És bizony nem is keveset kell beszedni (olvasd el, kérdezd meg az adagolást), és diéta, amíg nem normalizálódok a helyzet.

2018. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi:) es egyszerre mennyit ajánlatos bevenni?
2018. jún. 14. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb a mínusz öt, mert az egyből hat.
2018. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lopediumból pl. 2-t és ha nem hat még 2-t, de még sose kellett, 2 elég volt mindig. Készítménye válogatja, "olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét" :-)
2018. jún. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem endiexem van de akkor majd 2.t beveszek belőle köszi :)
2018. jún. 15. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!