Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Kirándulás után rövid idővel kullancsot találtam magamban, eltávolítottam csipesszel, nem szakadt benn a feje vagy ilyesmi. Mennyi idő mire megtudom, fertőzött volt-e? Eléggé tartok egy agyhártyagyulladástól.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kullancs, fertőzés, para, kirándulás

2018. jún. 18. 09:04  Privát üzenet  

A válasz
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ha az lenne, akkor már bent lennél kórházban. Úgy szokták, hogy megőrzikba kullancsot és beviszik bevizsgáltatni. Érdemes a Szent László kórházat felkeresni.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. jún. 18. 14:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szívem környékén szakaszos "berregést"érzek. Nem fáj, de zavar.2 hónapja éreztem először rövid ideig. Most egy napja elég sűrűn jön elő. Szívultrahang tavaly ősszel semmit nem...
Kezkrem arcra? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )
Kockás hasat szeretnék! Lehetséges ez rövid időn belül?
Az elöbb keltem fel egy rövid kis szunyokából de majdnem megfulladtam mitől lehetett ez?
Mi a speed rövid és hosszútávú káros hatása a szervezetre?
Hogyan feküdhetnék be a pszichiátriára egy rövid időre? Idegösszeroppanásom van, hangulatzavarok, félek hogy teljesen megőrülök és kárt teszek magamban.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!