Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/Mitől vagyok tompa?

Miért/Mitől vagyok tompa?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok és napi több mint 8-9órákat alszok, de mégis nagyon tompa vagyok. Hirtelen nem tudom szinte semmire a választ és sokszor a lakcímemen és a születési dátumomon is elgondolkozok. De az a legrosszabb amikor konkrét napok, délutánok esnek ki és bárhogy próbálkozok nem tudom felidézni.

Egyszer az egyik haverom is mondta, hogy látott egy xy helyen én meg tagadtam hogy biztos nem voltam ott mert emlékeznék rá, de végül neki lett igaza...


A legtöbbször olyan mintha be lennék nyugtatózva vagy valamilyen szer hatása alatt álnék és csak bambán nézek kifele a fejemből.

17/F



2018. jún. 18. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
17 éves korban ez még egyáltalán nem szokványos - persze ha tényleg nem fogyasztasz semmi szert. Érdemes lenne kivizsgáltatni magad!
2018. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elso korben menj el egy altalanos verkepre, hatha kihoz valamilyen vitaminhianyt valaszul , amit egesz konnyu kezelni.
2018. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Évente szoktam menni vérvételre, autumn immun betegség gyanujával...
2018. jún. 18. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Mérd a vérnyomásod, és igyál elég folyadékot! Zöld teákat, Cetebe C vitamint, magas hatóanyagú B komplexet is szedjél. A Gingseng, és a lecitin is jó lehet erre a gondodra.
2018. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben
2018. jún. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!