Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom?

Lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, elvoltam hízva de már most sikerült lefogynom, magas vérnyomásos beteg voltam, meg néha magas is. De ma szédültem, azt hittem magas a vérnyomásom mert szédültem, vettem be gyógyszert, erre meg mérem 103/59 volt.
2018. jún. 20. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a vérnyomás inkább alacsony. Nem lesz semmi komoly bajod, de igyál sok folyadékot, és ne rohangálj a tűző napon.
2018. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyáron a nagy melegtől sokszor alacsonyabb a vérnyomás, ilyenkor óvatosan kell bánni a vérnyomáscsökkentővel. Ha alacsony, akkor igyál meg 1-2 pohár vizet és mozogj egy kicsit.
2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szédülésnek sokféle oka lehet. Előbb meg kell mérni a vérnyomást, és csak ha kell, akkor bevenni gyógyszert.
2018. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!