Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj van a fülemmel?

Mi baj van a fülemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Valami baj van a fülemmel?1 hónapja kezdődött ez az egész mikor is azt vettem észre hogy a hangos dolgokra fáj a fülem.Elmentem a körzeti orvosomhoz kaptam ilyen olajos tisztító hatású cseppeket , állítólag gyulladásom volt ,gyenny nélkül.Picit javult a helyzet.Aztán megint rosszabb lett:folyton bedugult a fülem és fájt ,alig hallottam valamit.Beutalóval elmentem 3 napja fül orvoshoz ahol is kitisztították a fülem és megmérték a hallásom,azt mondták teljesen jó hallásom van és nem mondták hogy lett volna valami baj a fülemmel.Megkönnyebbültem a sok átsírt éjszaka után hogy én nem fogok halláskárosultan meghalni De az orvos után megint észre vettem hogy bedugult a fülem és tompábban hallok.3 napja mindig picit bevan dugulva a fülem és érzékeny a fülem a hangos dolgokra.Pl.:olyan is van ,hogy ha tisztitom a fülem , épp hogy csak beleteszem a fültisztítót a füllyukamba,elkezd bizseregni a fülem vagy, hogy is mondjam.Zavaro nagyon és folyton sírok e miatt.Hozzá tenném ehhez az egészhez hogy 2 hétig náthás voltam és köhögtem, még akár mostanában is rám jön a tüsszentés és az orrfolyás.Kerlek nyugtassatok meg valamivel,már nagyon zavaró és nem akarok ilyen gonddal élni:((( köszönöm a válaszokat

#fülzúgás #fülfájás #fültisztító #Fülgyulládás #Fülorvos
2018. jún. 20. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így vagy most! Nem tudom, mitől lehet. De fültisztító pálcát egyáltalán nem ajánlott használni.

Esetleg maszek szakemberhez nem tudsz elmenni?

2018. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek újból fülorvoshoz, remélem tud vele valamit csinálni:( egész nap fájt a fülem a hangokra.Létezik gyulladás váladék nélkül?
2018. jún. 21. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Fül-orr-gégészegi szakrendelés

Erre neked laikusok nem igen fognak pontos választ adni.

Fontos hogy csak paarafin olajjal tisztíts. Én is ezt használom orvosi javaslatra.

Zuhany után pedig én két fültisztító pálcát együtt forgatok és mindig azt mondja az orvos, hogy tökéletes tiszta a dobhártyám. Fordulj orvoshoz

2018. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,fül orr gégészhez megyek holnap.
2018. jún. 21. 22:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is kaptam beutalót mert állítólag beképzelem..
2018. jún. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!