Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül amikor az orvos fonendoszkóppal megvizsgál?

Figyelt kérdés

Mindig libabőrös leszek és gyorsan ver a szívem.

Mással is előfordult már?

Cikinek érzem :( volt már, hogy az orvos is megmosolyogta.


2018. jún. 21. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát ugye csobogás, zubogás, egyéb belső hangok, és azt hihetné az orvos, hogy te vagy Désiré nagypapája.
2018. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen természetes dolog, hogy kicsit kellemetlen érzés egy idegent ennyire beengedni a személyes szférádba. Sokan vannak még ezzel így.
2018. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például felizgulok, ha az orvos fonendoszkóppal megvizsgál. Egyszerre izgalmas és kellemetlen, mert zavarban vagyok.
2018. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert fétisiszta vagy.
2018. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát hasonlóan vagyok én is. Ŕeszben kellemetlen, de ugyanakkor valamilyen oknál fogva izgat is. Most biztos beteg állatnak fognak sokan nézni, de attól függetlenül, hogy hetero lány vagyok, boldog párkapcsolatban, egyszerűen mondhatni beindít, ha a házidoki (negyven körüli nő) jó alaposan meghallgatja a szívem, tüdőm. Ettől függetlenül nem vagyok leszbi, és nem tudnék pl vonzódni hozzá, mint nőhöz. Maga a kicsit ,,kiszolgáltatott" helyzet ami izgat, és talán kicsit személyes érintkezés is, aztán ez részint kellemetlen, de ugyanakkor , pont ezért izgis is tud lenni.
2019. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló


Fura, amúgy én is pont így vagyok ezzel...:D

2019. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegnap az orvos ahogy hallgatott én is kicsit kellemetlenül éreztem magam főleg legelőször ahogy felkell tűrnöm a pólóm, izgultam is, de nem tartott sokáig mert nem volt túl alapos, amúgy viszont jó volt és izgató is kicsit.
2019. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Detto..én is cikinek érzem hogy gyorsabban ver de csak az elején az én dokim lassan és alaposan vizsgál meg így közben valamennyire már normális kezd el ver :D
2019. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húha utolsó, en sem bánnám ha az én dokinőm ennyire alaposan, percekig vizsgálna. Nem mintha felületes lenne, mert amúgy alapos ő is, de nem szokott túl sokáig hallgatni, kb fél perc. De nagyon örülnék neki, ha hosszú percekig tartana. :D Nem tehetek róla, izgat ez a szitu, de csak a valós vizsgálat, szóval köszi, de senkitől nem kérek privát üzenetet!
2019. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nekem férfiként ha a háziorvosnőm hallgatja a szívemet akkor is nagyon gyorsan ver, de ilyenkor kellemetlenül érzem magam és feszengek, mert nem mondhatom el neki, hogy nem azért, mert félek/izgulok közben, hanem élvezem mikor hallgat, viszont több hölgyismerősömnek elmondtam már, hogy nagyon szeretem, ha alaposan meghallgatja egy hölgy fonendoszkóppal a szívem és volt rá példa, hogy csak úgy játékból meghallgattak alaposan, na azt imádtam, de volt, hogy nem csak én. ;)

Utolsó válaszoló hölgy, drukkolok, hogy a házi dokinénid állva, ülve, ülve előredőlve, fekve és bal oldalfekvésben is ráhallgasson mind a négy szívbillentyűdre, sőt carotisaidra, femoralisaidra, hasi nagyereidre is. :)

2019. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!