Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor mit lehet tenni?...

Most akkor mit lehet tenni? Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Probléma van mindkét térdemmel, a lényeg, hogy rendellenes alakúak a térdkalácsaim és mikor hajlitom a lábam kifelé mozdulnak. Guggoláskor, lépcsőzéskor, futáskor, vagy amikor sokáig ülök nagyon fáj. Lovagolok, vívok, táncolok.

Orvosnál voltunk tavaly augusztusban, azt mondta, hogy gyógytornásszak és gyógyússzak, mert vagy ez vagy műtét. KB egy hónapja mentünk vissza a dokihoz mert csak rosszabbult a helyzet. Azt mondta, hogy az izomzat már megerősödött annyira amennyire kell, viszont nem használtam mert panaszaim még ugyanúgy vannak. A műtétet is kizárta, mert azt mondta hogy nagyon kockázatos lenne, nagyobb az esély hogy csak rosszabb lesz, mint jobb. Ő azt mondta nem tud mit kezdeni. Lemondott rólam. Azt mondta talán kinőhetem... Anya azt mondta hogy hagyjuk egy kicsit a dolgot aztán elmegyünk másik orvoshoz is.

Van remény hogy helyre jön szerintetek? Ha nem is tudományos választ kapok, öntenétek belém lelket? :(



2018. jún. 21. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondta anyukád, mindenképpen meg kell néznie egy másik orvosnak is. De én nem várnék vele.
2018. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!