Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesztoszteron természetes...

Tesztoszteron természetes növelése?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és mivel a szőrzet növekedés és a férfiasodást is nagy ívben befolyásolja a tesztoszteron szint erre szeretnék pár tippet kérni. olvastam hogy b vitamin alacsony tzs% ha sokáig nem csapom ki az öcsit mert akkor több lesz stb,de ez tényleg csak ennyin alapul? valaki olyan írjon akinek vannak tapasztalatai és hosszú távon is működik és tudna minden kérdésemre válaszolni köszi
2018. jún. 24. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

17 éves korba 100% os a tesztoszteron szinded, ezt nem tudod már növelni, majd esetleg 30 évesen mikor már csökken a szintje a testedben

a szex növeli esetleg a tst szintet, de mivel 25 év alatt teli vagy vele azt nem tudod hova növelni természetes úton

esetleg ha bemész orvoshoz és megállapítja, hogy gond van a tst szinttel, kiírhat rá neked gyógyszert ami maxolja a szintet

de ha nincs gond a tetmeléssel nem tudsz mit kezdeni, esetleg ha elkezdesz szteroidot szedni

2018. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ha nem szőrös nagyon az állam meg nehezen szedek izmot már csak genetika?
2018. jún. 24. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

őszinte leszek, én edzek is keményen, és szedek pár "vitamint" amik serkentik a tst termelést, nagyon brutál, ez a második kúrám

izom van rajtam bőven, de nem ettől, ez csak a tst termelést segíti, de az arc szörzetem nekem is foltos, az nem ezen mullik

szedhetsz akármit, ez genetika ezen nem lehet csak úgy változtatni

2018. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!