Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltérítést kell kezdenem mert...

Eltérítést kell kezdenem mert lekapcsoltak, mire számíthatok drogteszten? Mire tesztelnek?

Figyelt kérdés
Fesztiválon voltam és sikerült elszivni részegen egy füves cigit, 0.5g lehetett maximum. Egy hét múlva megyek először a "fizikai felmérésre". Mire számíthatok, van-e drogteszt, ha pedig van, akkor mit néznek?

2018. jún. 25. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizeletvizsgálat kimutatja, ez ellen nem tudsz tenni semmit. Hogy van-e drogteszt azt nem tudom, mert az sem írod le, hogy mégis milyen fizikai felmérésre mész. Mondjuk magyarországon nem divat épp a drogteszt.
2018. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos en is ennyi infot kaptam errol az egesz dologrol amikor az onkormanyzatban elkuldtek. De hogy erted hogy epp nem divat itthon a drogteszt?
2018. jún. 26. 01:38
 3/4 anonim válasza:

Én is szívtam már meg ezzel, de egy kis utána kérdezéssel megtaláltam a megoldást: vigyél magaddal pontosan 15200 Ft-ot. Ezt szó nélkül oda kell add annak aki először foglalkozik veled a felmérés során és akkor ki fogják jelenteni hogy minden rendben, az ügy le van zárva.


Ha nem a fentebb írt utat választod akkor drogtesztet csinálnak vizeletmintából plusz ezekből: [link] kell összehozz 140 pontot és addig szivatnak az elvonóval amíg ez nem sikerül (mert hogy szerintük a sok drog miatt lett puhány a tested és helyre kell hozni), de max fél évig.

2018. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet.
2018. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!