Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok/nők főleg most titeket...

Lányok/nők főleg most titeket kérdezlek. Nem birja a bőröm ha odalent borotválom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akármit csinálok utána nem jo. Hintőporoztam, kremeztem, de ugy is nagyon viszket es kiuteses lesz. Van valami modszer amivel ez elkerulheto? Vagy mas szortelenitesi modszer? Mit javasoltok?
2018. jún. 26. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen borotvát használsz. Nekem a két pengéjűtől volt érzékeny és kiütéses a bőröm. Három pengéjűtől nincs bajom. Úgy borotváld hogy jól behabozod tusfürdővel vagy vegyél női borotva habot. Ha így csinálod, akkor inkább gyantáztasd.
2018. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek borotvalod? Erre adj értelmes választ.
2018. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdéskor használj bőrradírt, az segít, néha kend be kamilla- és körömvirágkivonatot tartalmazó krémmel, én epilálni szoktam és csökkenti a szőrbenövést.
2018. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne borotváld xdddddddddd
2018. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!