Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrsövényferdülés tünete...

Az orrsövényferdülés tünete lehet a tüsszögés vagy inkább orrpolip?

Figyelt kérdés
Állandóan folyik az orrom, be van dugulva. Ezek a tünetek stimmelnek, de van mellette a tüsszögés. Napi szinte állandóan tüsszögök. Utánaolvasta és lehet főként orrpolip okozhatja, vagy ugye az orrsövényferdülés, de ott nem írta a tüsszögést. Elmentem orvoshoz és, hogy őszinte legyek, annyira nem foglalkozott vele. Belenézet, azt mondta orrsövényferdülés, műtét, adunk időpontot csókolom. Félek a műtétektől, és nem nagyon éreztem át, hogy egyáltalán alapos lett volna a doki. Vagy ennyire egyértelmű, ha orrsövényferdülés vagy polipod lenne? Tudom az orvos okosabb, de örültem volna egy konkrét magyarázatnak, és nem egy gyors lerázásnak, hiába kérdezgettem.

2018. jún. 26. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen vagy mostabana?
2018. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen itt. Szeptemberre kaptam műtéti időpontot, de félek tőle
2018. júl. 26. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szenvedek elvileg nekem is orrsoveny ferdules okozza a sok panaszt..

És én is nagyon felek a mutettol de egyelőre nem szántam rá magamat.

Pedig egy idő után nekem is muszaj lesz. Mer ez egyre rosszabb..

Majd írj műtét után is !

2018. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!