Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az anyajegy veszélyes?...

Ez az anyajegy veszélyes? (info és kép lent)

Figyelt kérdés

Nem is inkább az a kérdés hogy veszélyes e mert valószínű nem

Hanem az hogy miért lett ilyen?

Az állkapcsomon van,és régen borotválkozáskor többször belevágtam,aztán egyre csak tűnt elfele

És mostanra ilyen lett egy ennyi kis barna pötty

Szóval gondolom nincs baj vele,mert akkor nem gyógyult volna be,csak ez normális hogy konkrétan eltűnik az anyajegy?

(ott ahol kicsivel több szőrtüsző van egy helyen)

Szóval csak hogy sokszor sérült meg,ugye borotválkozás során

[link]



2018. jún. 27. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg egy bőrgyógyásszal!

Nekem is volt ilyen anyajegy a combomon, azt folyton leborotváltam, de le kellett szedetni, mert elrákosodhagott volna.

Kérsz beutalót, elmész, elmondod, hogy hányszor és hogyan sérült meg, megvizsgálják, majd kapsz egy sebészhez (ha rám hallgatsz, akkor PLASZTIKAI(!) sebészhez kéreted magad, ha plaszt. seb. csinálja, akkor nyoma sem fog maradni) időpontot, az megnézi, kapsz műtétre időpontot, aztán ennyi.

A műtét sem nagy falat. Kapsz egy kis lidokainos szurit, kivágják, majd összevarják, aztán mehetsz is.

2018. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!