Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy levetetés mennyire...

Anyajegy levetetés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van a témában tapasztalata, kérem mindenképpen írjon!

Szóval 16 éves lány vagyok és nagyon zavar a hétköznapjaimban hogy az arcomon van két anyajegy. Már ott tartok hogy le szeretném vetetni, már a bátorságomat is összeszedtem hozzá hogy el fogok menni kozmetikushoz, majd plasztikai sebészhez. Nagyon zavarnak, igaz kiskoromban még nem, de ahogy felnőttem 2-3 éve takargatom az arcom, önbizalmam nagyon lent van és nagyon rossz a közérzetem. Ha nem szabadulok meg tőlük életem végéig magamba fordulva lennék és takarnám magamat. Tehát eldöntöttem hogy elmegyek leszedetni...

DE

Anyukám most mondogatja hogy a munkatársa nővérének a karjáról vettek le egyet és most valamilyen daganat nőtt a helyére, a másik bőrrákot kapott utána. És félek. Ha emennék, nekem is ilyen komplikációk léphetnének fel? Mitől függ hogy lesz-e következménye?


Kétségbe vagyok esve mert minden álmom hogy túlessek végre a leszedetésükön bármit megtennék érte, de most meg félek a bajtól. Mi lesz így velem?



2017. febr. 28. 21:34
 1/5 anonim válasza:
ugyanebben a cipoben jarok,es nyaron strandra sem megyek semmi ujjatlan mert a kezemen van egy nqgy meg a nyakamon is fuhh:/ anya nem engedi majd csak 18evesen (17leszek mingy) de enis tartok ettol h utana elrakosodik
2017. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász szedi le az anyajegyet..

Nem hinnem hogy lenne következménye egy sima anyajegy leszedesnek.

Anyukámnak melanomat szedtek le semmi baja nem lett..

anyukad valamit félreérthetett.

2017. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.: Megértem a félelmedet, ugyanez :D

2.:Anyukám túlságosan félt, vagy valami ilyesmi, nagyon aggódik hogy mi lesz ha rossz következményei lesznek a levetetésnek. Hogy ha megbetegszem, később következményei lesznek vagy amitől én félek nem gyógyul be. Mert az oké hogy az orvosnak az a dolga hogy megmondja kell e levetetés (majdnem biztos hogy le is venné ha kérnénk) de hogy utána mi lesz nem az ő baja lesz csakis az enyém és az arcomé. És ezektől a bajoktól rettegek.

Van okom félni? Más aki már levetetett azóta mi történt? Begyógyult? Hogy telt a leszedés utáni időszak?

2017. febr. 28. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha utána probléma van, akkor az rákos volt. Nem is veszik le csak akkor, ha ez fel sem merül. Megnézik, és úgy döntenek a levétel módjáról.
2017. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mielőtt levennék az orvosok meg kell gyöződjenek, hogy jó vagy rossz indulatú anyajegy...több modszerrel lelehet venni őket...

Link: [link]

Remélem segítettem.

2017. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!