Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyek intim helyen?

Anyajegyek intim helyen?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy egy anyajegy van a gátnál és 3-4 a végbélnyílásnál. A párom vette észre, azt mondta mindig is ott voltak, de sosem szólt, nem gondolta, hogy jelentősége van. Mit tegyek vele? Van több anyajegyem is, hármat szeretnék levetetni az arcomról és a hasamról, de sokára kaptam időpontot. Tudom, hogy nagyon rossz helyen vannak, de nem szeretném levetetni, egyrészt mert nem szeretném, hogy vágások legyenek rajtam a végbélnyílásomnál, másrészt mert nem zavar, és a páromon kívül úgysem látja senki. Olyan laposak, igazából tapintással nem is lehet érezni, így is veszélyben vannak dörzsölés miatt? Pl. wc papír vagy tanga

Inkább levetetem, minthogy elrákosodjon valamelyik. Vagy egyelőre elég lenne megnézetni is?


2018. jún. 28. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Amíg nincs semmi elváltozás rajtuk addig meg sem kell nézetni, elég ha a párod látja és szól ha furán néznek ki. A dörzsöléstől meg semmi bajuk nem lesz.
2018. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!