Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 33 hetes, és azt...

Most vagyok 33 hetes, és azt vettem észre, hogy egyre több szemölcsöm van illetve egy-két helyen az anyajegyek, megnőttek, megduzzadtak. Soha nem voltam egy napozós fajta. Most akkor ez normális, vagy menjek rögtön bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Csak mert egy csomó embertől hallottam, hogy terhesség alatt állítólag kijöhetnek.
2009. máj. 29. 08:10
 1/3 Adri baba ***** válasza:

Nekem is jött ki szemölcs a nemi szervemen,ilyenek a hormonok sajnos!Ha gondolod mutasd meg a dokinak,de általában a szülés után eltűnik!


37+2 hetes

2009. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 38 hetes vagyok, nekem is a terhesség alatt kijött a nyakamon egy csomó anyajegy, és szemölcs-féle képződmény. El is mentem a bőrgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy ezek jóindulatú bőrdaganatok (fibrómák), amiket majd később le lehet égetni. Szerencsére nem nagyok, de elég sok van belőlük és engem zavar.

A doki azt mondta, hogy ecsetelő is van rá, de azt is csak akkor javasolja, ha már nem szoptatok.

2009. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

Az első terhességem alatt nekem is kijöttek anyajegyek, meg szemölcs féle kinövések. Szülés után nekem el is tüntek ezek a kinövések, leszáradtak és leestek. Nem kezeltem semmivel.

2009. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!