Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet Diabétesz előjele?

Tomszi 21 kérdése:

Ez lehet Diabétesz előjele?

Figyelt kérdés
15 éve Epilepszia kezelés alatt állók és a gyógyszerek mellett tünetmentes vagyok (Lamolep, Topamax) folyamatosan voltak vérvételek és mindig 3 - 4 között volt a Glükóz szintem. Most Februárban is volt vérvétel ekkor már 5,6 volt tudom nem magas, de az előző 15 éves eredményekhez viszonyítva az. Most jelenleg Helicobacter pylori baktérium okozta fertőzésre szedek gyógyszereket (Esomeprosol Sandos 20 mg, Ospamox 1000 mg, Clarithromycin 500 mg, Ulcamed 2 szemet). Egyre többet vannak rosszul léteim hirtelen homályos látás, szédülök, remegek és éhes vagyok nagyon, előtte is voltak ilyen rosszul léteim, de nem ilyen sokszor és erősen. Állandóan cukros dolgokat akarok enni, rendszeresen táplálkozok és folyadékot is iszok. Amúgy 168 cm magas vagyok és 50 kg. Akármennyit, akármit eszek nem bírok hízni.
2018. júl. 1. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat jársz pisilni? A nemiszerved viszket?
2018. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sokat járok pisilni van, hogy egymás után kétszer is . Csak ritkán szokott viszketni.
2018. júl. 1. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? miért nem beszélsz az orvosoddal? gondolom a gyógyszer-szintedet azért gyakran ellenőrzitek...
2018. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok. A gyógyszerszintemet útoljára 2016 ban nézték ezt is azért mert volt egy rohamom, előtte sosem nézték és azóta sem. Szóltam a háziorvosomnak, de azt mondta, hogy biztos csak ez is az Epilepsziás gyógyszer mellékhatása. Neurológiára másfél évente járok ott csak adnak gyógyszer javaslatot és néha elküldenek EEG re ennyi amit csinálnak az orvosaim. Rendes kivizsgálások nélkül nyomják belém a sok gyógyszert. Magán orvosra nincs pénzem sajnos. TB re meg nem fogadnak nagyvárosi klinikán egy alapos kivizsgálás céljából, az is fizetős lenne.
2018. júl. 2. 05:36
 5/5 anonim ***** válasza:
27 évesen szerintem nincsenek I.-es típusú diab tünetek. ez valami más lehet. válts háziorvost, aki ad beutalód normális helyre és megcsinálja a vizsgálatokat.
2018. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!