Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha 18 évesen a...

Mit csináljak, ha 18 évesen a szüleim semmilyen fesztiválra nem akarnak engedni?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem be a 18-at, és holnaptól kezdődne egy nagyon jó fesztivál, jó fellépőkkel, két megyével odébb. Nem az a hú, de nagy buli, nem is drága, és sok együttest ismerek akiket meghívtak. Tavaly anyum megengedte, hogy idén elmenjek. Már pár hónappal ezelőtt említettem is neki, hogy jó volna megvenni a jegyet, amíg mem drágul meg egy kicsit jobban (de teljes árban sem sok) de nem válaszolt semmit. Most pedig végre lenne egy jó barátnőm aki jönne velem. Erre a fel a szüleim felkapták a vizet és veszekedtek velem, hogy még gyerek vagyok. S még ők mondják nekem, hogy nem csinálok semmi olyant, amivel megtapasztalnám milyen önállónak lenni. Amúgy lány vagyok.
2018. júl. 3. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azért aggódnak ennyire mert lány vagy, az én anyám még akkor is aggódik ha fel kell vonatoznom budapestre pedig lassan 21 éves vagyok. Azt hiszik könnyebben éri a lányokat a baj meg nem tudják megvédeni magukat. Szerintem holnapig sajnos már nem tudod rávenni őket hogy engedjenek el, de jövőre talán már tényleg elmehetsz többfelé nyáron. Az a baj nem akarják ám elfogadni hogy felnősz és hogy 1-2 napig tudsz önálló lenni meg vigyázni magadra.
2018. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltenek a szüleid. Talán ha a másik lány elmenne hozzátok, és megismernék őt. Kérd meg a szüleidet, hogy menjenek el értetek, amikor vége van a bulinak, és velük menj haza. Így talán megnyugodnak.
2018. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ismerik, utánunk meg nem hiszem, hogy jönnének, mivel kb 4 órai út, vonattal mennénk. De azt hiszem ennek már lőttek.
2018. júl. 3. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Összeszeded a pénzt munkábóól, megveszed a jegyeket, és mész.
2018. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!