Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni...

Szeretnék segítséget kérni abban, hogy mit is kellene vennem ahhoz, hogy izmot pakoljak magamra? Gondolok itt porokra, vagy nemtudom mi a pontos nevük.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég vékony tini vagyok.pontosabban 16 éves. Állandóan a foci pályán vagyok és a sok kaját amit eszek, az mind lemegy, lefutom.

A nyáron elhatároztam, hogy nem leszek vékony és edzek. Vettem már ilyen izom stimulátort és szeretnék venni fehérjét. Vagy nem azt kell vennem ha izmot szeretnék? Ha igen akkor pontosabban milyet vegyek? Milyen kiszerelést? Nem szánnák rá túlságosan sok pénzt. És mennyit kellene vennem, hogy meg lehessen látni az eredményt? Esetleg aki ért hozzá attól kaphatok linekt, hogy melyiket vegyem? A választ előre is köszönöm :)


2018. júl. 4. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Pénzkidobás az összes. Edzeni kell helyette. Majd ha olyan karod lesz mint a combod,akkor kellenek ezek a katyvaszok,később a szteroidok.

Ha normálisan eszel bőven viszel be elég fehérjét az izomnövekedéshez.

2018. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leginkább ételt kell venned, esetleg még multivitamint.

A fehérje túlzásba vitele értelmetlen és megterhelő a testnek, amennyi pedig kell, azt edd meg normálisan. Kalóriatöbblet viszont kell, ha leedzed az ételt, többet kell enned, nincs mese. Aktív fiatal srácoknak néha brutális mennyiség kell, ez van.


Megfelelő étkezés, edzés, pihenés és jönnie kell a tömegnek. Persze nem lesz gyors, de az izomépítés naturálban sosem az.

2018. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj úszni.
2018. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!