Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy gramm speed hány adag?

Dénes971 kérdése:

Egy gramm speed hány adag?

Figyelt kérdés
Szisztok, mostanában elég sokat kutatok a drogok mellekhatasaik stb után, viszont nem igazan talalok adatokat arrol, hogy egy atlagos fehasznalo hany adagra szokta bontani az egy gramm narkotikumát(jelenleg a speedre értendő).

2018. júl. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy.
2018. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilvàn van az a szint :D
2018. júl. 4. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Milyen szint? egy este alatt simán elmegy 2 gramm is. Van az a szint mikor már csíkot sem húzok csak a zacsiba beleteszek egy összesodort pénzt azt amennyi egy mély sóhajba felmegy annyi és kész. Vagy a kulcs végére vagy a körömöm használom mint kiskanál és úgy. Most ha úgy érted, hogy egy csík mennyi lehet kitudja? Kiszokta azt méregetni? Legalábbis én csak buliba szoktam, de azt se mindig havi egy alkalom lehet, de egy gramm nevetve elmegy nálam. Persze ilyenkor 3 napig nem alszok. Ha már nagyon torzulás van beveszek 4-5 xanaxot és megpróbálok alukálni. Remélem hozzá járultam a kutatásodhoz😂
2018. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt most arra gondoltam aki még nem használója a szernek és mondjuk vesz egy grammot:)
2018. júl. 4. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ne próbáld ki, nem jársz jól.
2018. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért nehéz kérdés, mert mikor megveszed nem lehet tudni hogy milyen erős a cucc. Van amiből hatalmas utcákat fel lehet szívni úgy hogy alig adja be, de van olyan is amiből 1g túladagolásba is tehet (fejfájás, rágáskényszer, görcsök stb) .

Csak általánosítani lehet.. Így pedig az szokott lenni hogy 1g lájtosan elég egy esti buliba. Van hogy én is kis csíkocskákat szívok egész éjjen át, és semmi extra. De van olyan is mikor felhúzom az egészet a varázspálcába aztán bumm...bedurrantom egyszerre, azt heló sziasztok... Mondjuk ha épp óvatos vagyok az aktuális szerrel (ez nálam inkább a kólával szokott lenni) akkor fel szoktam osztani az 1 pakit 4-6 részre..aztán az első adag után kivárom míg eléri a tetőpontot. Így tudom hogy kb ugyanolyan erősek, h mire lehet számítani.

2018. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Mi ketten vettunk egy 20ast múltkor másfél nap se volt csikolja a gci.belekurtuk egy nagy poharba szep pupos merokanalakkal azt szlopaltuk.De en feketeoves vagyok ebben.Átlagos ratyirambok felszivnak egy kulcsot azt napokig nem alszanak.Amugy átlagba egy 5os pakkal inditok meloba nap vegere elmegy utana megadozisu frontin rivotril és sor és lehet aludni
2018. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!