Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám minden...

Mit csináljak ha anyám minden nap folyamatosan terrorizál a hülyeségeivel? 16L

Figyelt kérdés

Minden kis dolgon kiakad, mindent észrevesz, soha nem fekhetek egy nap a saját szobámban.

Minden nap segítek neki itthoni munkában szó nélkül megcsinálom de ha egyszer neki kell pl el mosogatni akkor mondja hogy köszönöm szépen hogy elmosogattál.. úgy fel tud idegesíteni.. érdek ember

Meg apámmal naponta vitázik mert külföldön él és ha 1-2 csongesre nem veszi fel a telefont akkor már biztos a barátnőjével van valahol csavarog ami nem is igaz és ha felmegy csak úgy a viberre elkezdi miért voltal fent akkor és hogy biztos beszelgettel valakivel.. egész nap azt lesi órákon keresztül(anyukám nyugdíjas apa pedig külföldön) és ha nem adok neki igazat vagy nem az van amit ő akar amit mindig elér akkor ordít velem csúnyán beszél csapkod. Mindig el sírom magam meet már annyi éve ez megy és soha nem megyek sehova és ítt a nyár és semmi itthon ülök és hallgatom nap hosszat ezt.

Pl ha nem ülök vele kint a nappaliban hanem a szobámban vagyok akkor már duzzog bunkó minden .. meg ha pihenek az is baj

Minden nap felkelek 9 körül és este 21ig vele kint ülök az a 3-4 óra szabadságom van a szobámban amikor elmegy aludni..

Mindenért ordibal ha rossz kedve van olyan flegma hogy huu elsirom magam én igazán rendes türelmes és toleráns vagyok vele szemben

És türelmetlen nagyon és szó szerint minden nap valami miatt ordibal idegeskedik

Soha nem lehet az amit én szeretnek, mindig van valami kifogása

Ha megsértődik rám a semmiért hogy nem szolom le az apámat vagy nem adok neki igazat akkor ordít csúnyán beszél és bemegy a szobájába és utána ha kinyitja az ajtót ha wcre megy akkor kapom el és ölelem meg stb hogy ne legyen már semmi

Mert ha nem mennek oda egész nap bunkó és szemet lenne velem

Szóval ennyi tudom nagyon hosszú lett :(



2018. júl. 5. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:

A mentális egészségem hát...

Ha nem tudnak telefonon beszélni barátnőmmel és másikkal komolyan véget vetnek az életemnek mert annyira nem bírom már hogy állandóan terrorizal mindenért és sehova se mehetek

2018. júl. 5. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
fizikailag erősebb mint te?
2018. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég lelkibeteg egy anyád van az biztos. Szépen tönkre fog majd téged tenni.


Ne foglalkozz vele és akkor majd megunja. Mást nem tudsz csinálni.

2018. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen és tudom de nem tudok semmit csinálni hangulatember
2018. júl. 5. 15:25
 5/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló story-m volt ..csak nekem anyum iszákos volt és olyan szinten szómenése volt... mindig...vagy csak bunkó volt mindenbe belekötött...nembírtam...apuval kitaláltuk, hogy nem szólunk hozzá...ez sikeres volt.Szóval próbálj meg hozzá se szólni...hidd el először majd próbál beszélgetni, de aztán megunja 🙂 Ha magyaráz valamit ne reagálj rá ....
2018. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Őszintén a nem szólunk hozza volt csak akkor tvzunk apaval és ő is kint van de senki se beszél

Úgy nem hogy senki se szól hozza

Ő akad ki mindenen és utána nem szól hozzánk :D

Hat akkor semmit se lehet tenni

Majd lesz valami és vége lesz ennek

Köszönöm a válaszokat

2018. aug. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!