Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy olyan munkát szeretnék...

Egy olyan munkát szeretnék amiben egyedül dolgozok, nem kell folyamatosan hajtani és nem liheg a főnök vagy a kisfőnök állandóan a nyakamba a hülyeségeivel. Tudnátok pár ilyen munkát mondani? Mert az én ismereteim ezen a téren elég szűkek.

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A mi ismereteink meg nem tartalmazzák a végzettségedet, szaktudásodat...
2015. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 szakmám van amik nem pont ilyenek de van érettségim amivel talán egy, az igényeimnek megfelelő szakmát is ki tudnák tanulni.
2015. jún. 14. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

alkalmazottként kizárt, hogy legyen ilyen, mivel akkor lesz egy főnököd akivel egyeztetni kell.


Szóval ez csak vállalkozásként valósítható meg!

2015. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha valaki csak simán adna neked pénzt? Az nem lenne jó? Én is így vagyok, nekem bejött. Minden hónap elején feladok csak egy levelet, hogy ingyenpénzt kérek, és küldenek. Minek dolgozni, ha így is megy, nem? Múlt hónapban például olyan sok ingyenpénzt ideküldtek, hogy elmentem a volt főnököm lakásához, és tízezresekből kiragasztottam az ablaka alá a járdára, hogy "Köc$ög vagy Lajoskám", de a köcsögöt először elírtam, úgyhogy zárójelbe tettem, és áthúztam, ahogy általánosban tanítják, de így is maradt hó végéig.
2015. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Vállalkozó se legyél, ott az ügyfél liheg a nyakadba.

Keress állást inkább külföldön, mert ott ugye kolbászból van a kerítés is.

2015. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy most nem veszitek e komolyan amit kérdezek vagy nem tudjátok értelmezni, igyekeztem pontosan megfogalmazni de ennél jobban nem ment sajnálom. De a gúnyolódás meg a kifigurázás az megy látom, ha valakinek csak ennyire futja ne ide spamoljon. Csak hogy kicsit jobban megértsétek mire gondoltam ehhez hasonló válaszokat vártam: Buszsofőr, pénztáros, masszőr. De ezek a szakmák nem tetszenek és gondoltam talán itt majd hallok pár olyan új dolgot amiket eddíg nem ismertem. Persze mindenhol van főnök csak nem mind1 hogy folyton a nyakadban liheg e vagy csak akkor kell beszélni vele ha egyeztetni kell valami kapcsán. Mert ugye pl. egy buszsafőrnek nehezen liheg a nyakába a főnök a hülyeségeivel.
2015. jún. 18. 07:08
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Jól kell dolgozni, hogy a főnök elégedett legyen, és akkor nem fog a nyakadba lihegni a "hülyeségeivel".
2015. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végezz el még pár egyetemet is és akkor van esélyed arra, hogy egyszer te legyén a főnök pozícióban.
2015. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!