Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járna, ha abbahagynám a koleszterincsökkentő szimvasztatin hatóanyagu gyógyszerem szedését? Nyolc éve szedem és hetvenöt éves vagyok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg a Papp szív professzor előadását a yutobon,ott elmondja milyen felesleges a szedése .Inkább káros ,mint hasznos.Nekem is kíirták,nem is szedem,lám mégis a határon belül vagyok .
2018. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért hagynád abba ?
2018. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Merovingii ***** válasza:
Nyugodtan abbahagyhatod , több a rizikója mint a cigarettának ! Tessék sok tojàst enni , az majd lehúzza a koleszterint !!!! ( Tapasztalat ,és a szakirodalom is igazolja )
2018. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A koleszterint a szervezet állítja be magának, csak kitalálták, hogy arra is szedni kell valamit, mert ez milliós profit a gyógyszergyárnak. Szüleid, nagyszüleid tudták, hogy mi az a koleszterin? Nem hinném, mert akkor még nem is volt "feltalálva". De gondolom jóízűen ették a szalonnát, hurka-kolbászt. Na ugye.
2018. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!