Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lezeres szemmutet utan ez...

Lezeres szemmutet utan ez normalis?

Figyelt kérdés
10 napja volt lezeres latasjavito szemmutetem, es azt vettem eszre, hogy a jobb szememmel kozelre/tavolra is egyarant homalyosan latok. masodpercekre tudok csak fokuszalni azzal a szememmel. A baloldali szememmel nincs ilyen problemam, annal viszonylag hamar megszunt ez a homalyos latas. A jobb szememrol -2,70, a balrol pedig -1,70 dioptriat tavolitottak el. Az egy hetes kontrollok 80% es 65%-ot mertek a szemeimre. Kerdeztem oket, azt mondtak ez normal gyogyulasi folyamat, de en ennek ellenere sem tudok megnyugodni... Attol felek, hogy arra a szememre nem fog kielesedni a kep valami miatt. Mitol lehet ez a szememmel? A valaszokat elore is koszonom.

2018. júl. 6. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Normalis, foleg ha prk. Meg honapokkal kesobb is lehet idoleges valtozas.
2018. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, prk volt. Csak olyan furcsanak tunik, hogy az egyik szememmel kozelre es tavolra is jo, masikkal meg nem. Es ez nem ugy valtozott, hogy jo volt es most homalyos, hanem mutet ota ezen a szememen nem elesedett ki. Eleg felelmetes. Lehet attol, hogy 1 dioptriaval rosszabb volt a szemem es az miatt?
2018. júl. 6. 09:47
 3/3 Szila Zoltán válasza:
Szia. Azóta javult a látásod? Engem +4ről műtöttek tegnap távóllátó voltam. Jelenleg úgy érzem mintha rövidlátó lennék. A jobb szememmel nekem is homájos a látás.
2018. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!