Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavarban szenvednék? Mit...

Alvászavarban szenvednék? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Kutyusommal aslszom,és gyakran arra ébredek,hogy ütöm,rugdosom,és folytogatom szerencsételn állatot. Félek,ha egyszer gyerekem,lesz,vagy barátommal alszom velük is ezt fogom csinálni,nem tudom,hogy ez normális-e,és mit tehetnék ellene:S
2010. jún. 18. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem alvászavar.. csak mozgolódsz forgolódsz.

Az alvászavar az amikor nem tudsz elaludni, nem alszol csak amikor a végkimerültség utolér.

2010. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alvászavar az, amikor rendszeresen nem tudsz aludni, vagy túl sokat alszol. Vagy éjszaka helyett sokszor nappal alszol, mert éjszaka nem tudsz. (A hajnalig olvasás nem alvászavar.)


Viszont: ne aludj a kutyával, valószínűleg ez megoldaná a problémát, még mielőtt lenne barátod.

2010. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha így pontosan tudod, hogy miket csinálsz a kutyával éjjel (még fojtogatod is??), nem lenne jobb mindkettőtöknek, ha nem az ágyadban aludna?
2010. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobb lenne,ha nem ott aludna,de mivel kicsi kora óta az ágyban lszik nem tudom erről leszoktatni. A szobából nem tudom kicsukni,mivel harmónika ajtó van,és addig kaparja még be nem jut.
2010. jún. 18. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg ér néhány álmatlan éjszakát,ohgy tudj aludni... főleg,.hogy itt a nyári szünet...fogod kiteszed.. sajnos ezt régen elrontottad, de talán még helyre hozható... vagy el kell paterolni a kutyát...
2010. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!