Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyanok válaszát várom akik...

Olyanok válaszát várom akik reflux betegségben szenvednek. Mit esznek és mennyit? Létezik e valamilyen étrend amit be is lehet tartani?

Figyelt kérdés
Orvosnál voltam már többször is,tükröznek minden évben, gyógyszert is kapok de tapasztalatra lenne szükségem.Akinek van refluxa az tudja, hogy milyen kellemetlen és elviselhetetlen velejárói vannak. Már enni alig merek és az idegeim is kezdik felmondani a szolgálatot e miatt.Táplálkozási szakértő segítsége is szóba jöhet.
2010. máj. 25. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukámat megműtötték ezzel és azóta semmi baja! Azt tudom, mi nem tett jót neki: a kávé, tea, szénhidrátos péksütik, citromos, savanyú, savas dolgok. Az almát pl párolva egyed, húsokat, főtt krumplit bátran eheted, főtt répa. És minden nagyon rágj meg.
2010. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem nagyon durva reflux betegségem van, és elkezdtem inni az aloe vera natúr gel-t, azóta semmi bajom, mindent eszek iszok amit eddig ettem ittam. Valami csoda szer az tuti! Nem olcsó, de ngyon megéri. És gyógyszer nem volt a számba a refluxomra. Nem szedek gyógyszert, mert ugye a gyomrom beteg....és a gyógyszer nem tesz jót a gyomornak....!
2010. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A párolt kaja és amiket az első válaszoló leírt már bevett szokás és annak ellenére csak rosszabb a helyzet. Félek, hogy műtét lesz a vége. A második válaszban az alloe vera gél érdekel. Megpróbálom mielőtt kés alá megyek. Köszönöm
2010. máj. 25. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!