Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Moert van az, hogy estefele...

Moert van az, hogy estefele vagy ejszaka amikor legekudnek aludni, elkezd "porogni az agyam"mimdemfele hulyesegen es magyon nehezen alszok el. Es ugymond fol erosodnek a gonsolotok es olyan mimtha almodnek de kozben megse?

Figyelt kérdés
Ezt igy nehez megfogalmazni de akinek van valami. Tippje az tudna segiteni?
2018. júl. 11. 03:41
 1/4 A kérdező kommentje:
ja azt lehet h erdemes rudni h kb 3 4 honapja tul adagoltam az extasyt.
2018. júl. 11. 04:07
 2/4 A kérdező kommentje:
ja es kb 2 hete voltam nyaralni es bat ott buliztunk minsig es mi dig piaztunk. es azota is iszogatok.. lehet ez is baj?
2018. júl. 11. 05:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert nem vagy elfáradva fizikailag. Velem általában akkor van ilyesmi, ha sokat tanultam vagy olvastam aznap és egyáltalán nem mozogtam. Pl. az érettségi szóbelit megelőző hetekben elég rosszul aludtam, mert tele volt a fejem információval és nem mozogtam, hogy elfárajak. Így éjjel összevissza forgolódtam és hülyeségeket álmodtam, amikor el tudtam aludni vagy 20 percre.
2018. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
velem is szokott néha ilyen lenni
2018. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!