Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami gyógyszert a térdemre? 18/F

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, viszont van feleslegem bőven. Az edzőm ajánlásával elég sokat futottam, és úgy tűnik túl sok volt...

Sokat fájnak a térdeim, és minél többet sétálok egy nap, estére annál jobban fáj. Mielőtt elkezdtem tavaly a futást, sosem fájtak a térdeim.


Orvoshoz még nem tudok elmenni mert egy hosszabb nyaraláson vagyok, de addig szeretnék valami porcerősítőt is kipróbálni.


Ezt egy ismerősöm ajánlotta:

[link]


Ismeri valaki? Jó lehet ez?

Valami olyat keresek, amivel nem csinálok semmi hülyeséget ha szedem is, mert ugye nem tudom mi is pontosan a térdem baja mivel doki még nem látta. Szóval olyan gyógyszer ami amúgy sem ártana ha esetleg más lenne a bajom.

Tudtok ajánlani valamit? Vagy jó ez, kipróbáljam?



2018. júl. 13. 08:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)


A fogyás az már folyamatban van, és a futásról is leadtam már rég.

Jelenleg csak kondizom illetve bokszolgatok, de majd az úszásra szeretnék átállni.

Amint hazaérek a nyaralásból majd foglalok egy időpontot dokinál, hátha tud majd valami konkrétat mondani. De addig is beszerzek valamilyen kenőcsöt, hogy legalább a fájdalmat elnyomja.

2018. júl. 14. 12:33
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 Pont ma egy ismerősöm mondta, hogy glükozamin-és kondroitinszulfát bevállt neki, és te is ezt ajánlottad. Szóval erre esett a választás, be is szerzek egyet :)

Köszi

2018. júl. 15. 18:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Először úgy olvastam, h van feleségem bőven :)
2018. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak természetes alapú, minőségit válassz a káros mellékhatások elkerülésére.

2018. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!