Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsipett valami mit javasoltok?

Megcsipett valami mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja megcsipett a kertben valami. A csipés helyén vörös folt lett utana pedig körkörösen holyagok jelentek meg es egyre nőtt. Voltam dokinal kaptam sprast es kenőcsöt. Semmi. Visszamentem kaptam antibiotikumot. Semmi. Mi a fenet csinaljak nagyon viszket ég lüktet neha...és baromi ronda is. :(((((
2018. júl. 14. 15:34
 1/8 anonim válasza:
kálciumot szoktak inni csípésre.
2018. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Csípd vissza. :)
2018. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez egy hónapja történt, és még mindig nem jött rendbe, ráadásul antibiotikumot is kaptál, akkor tovább kellene menned másik dokihoz. Bőrgyógyászt keress fel! Vagy ha budapesti vagy, esetleg próbálkozz a László Kórházban, hátha valamilyen speciális fertőzés. Ha addig is enyhíteni akarod a tüneteidet, akkor egyfelől a viszketést, másfelől a fertőzést kell csillapítani. A Curiosa gélt és a Fenistilt gélt ajánlom.
2018. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit kolbásszal
2018. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kár, hogy a kálcium nem jó erre, ez már rég megdőlt.

Teafa olaj jó rá.

2018. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A két hülyének gratulálok neki se artana orvos. A segitő hozzaszoloknak köszönöm. A teafaolajat megprobalom mig nem jutok el bőrgyogyaszhoz.
2018. júl. 14. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak sokára kaptál időpontot bőrgyógyászhoz, akkor szerintem menj el holnap sebészetre, ott azonnal is tudnak fogadni.
2018. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem akarlak idegesíteni, de orvoshoz mindenképp menj el, ilyenek miatt a Szent László kórház az illetékes, sebészeten sem tudnak mit csinálni vele.
2018. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!