Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsítani a...

Hogyan lehet gyorsítani a növekedést? Mondanátok praktikákat? Miket egyet, igyak? Mit mozogjak? Minden infó érdekel!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, 174 cm és 61 kg, szeretnék még nőni legalább 6 cm-t. Apukám kb 164-168 cm (de szerintem inkább az előbbi), anyukám 145-155 körül van, nem tudom pontosan. Nem tudom miko rnőttem utoljára, és hogy növésben vagyok-e még, mert nem emlékszem mekkorának mértek egy-két éve, de ez friss adat (egy hónapos)... Eléggé összevissza étkezem, próbálok szénsavasat nem inni (csak nagyon keveset iszom), leginkább tejet szoktam meg gyümölcsleveket (narancslé, multivitamin). Sportolni nem nagyon szoktam (utóbbi 2 hónapban jártam fitnessbe csak), csak nyáron úszni + tesióra.


Próbáltam minden valószínűleg fontos infót leírni, remélem elég lesz, de kérdezzetek bátran!


köszi előre is


2010. jún. 18. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a szüleidhez képest elég magas vagy... Amúgy nincs csodaszer, még nőhetsz akár, de felgyorsítani max. hormonokkal lehetne...
2010. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbálj meg egészségesen enni, akkor elérheted a legnagyobb magasságot, ami a génjeidben van. Direkt nőni csak növekedési hormonnal tudnál
2010. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogyan egyek egészségesen? Úgyértem miket? Milyen vitaminokat, ásványi anyagokat, stb. vigyek be a szervezetembe?


Egyébként unokatesóm 185cm, apja: kb 160, anyja kb 164 cm (igen, tényleg magasabb az anyja) mégis jó nagyra nőtt. Bár ő elég nagydarab volt mindig, úgyértem volt rajta egy kis háj, bár ő aktívan sportol is pár éve.

2010. jún. 18. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!