Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet komolyabb bajom?

Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés

Az éjszaka nem jött álom a szememre,lelki problémák miatt. Kb 4 kor sikerült elaludnom,de sajnos már 6 kor kelnem kellett. Bementem a városba bicikivel, akkor még semmi bajom nem volt. Vettem egy csokit meg egy teát, akit elfogyasztottam haza indulás előtt. Miután hazaértem, éreztem hogy hányingerem van. Aztan ki is jött a csoki. Ez az miatt van,hogy nem aludtam?

Egyébként nem reggeliztem,semmi étvágyam nincsen.

Nem soká mennék egy kerékpár túrára , de félek,hogy esetleg elájulok. Valamit ötlet, hogy mitől van ez és,hogy mit kéne tennem,hogy elindulhassak?



2018. júl. 17. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat inni, normálisan étkezni.
2018. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem eszel (mert nincs étvágyad) az idegrendszered még jobban kikészül, és így belekerülsz egy ördögi körbe. Ha nem alszol, az meg tetézi a kimerültséget. A hányás oka lehet a lelki probléma, tipródás, ez mindenkinél másképpen okozhat testi tüneteket (nálam pl. fejfájást).

Mindenképpen egyél rendesen, egyél valami könnyű, meleg levest, vagy amit szeretsz, és aludd ki magad. Ha nem megy magától, egy citromfű vagy macskagyökér tea segíthet. Egy jó szunya és evés után minden pozitívabbnak tűnik.

2018. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne csak cukrosat vigyél be a szervezetedbe, szerintem. Nekem a reggeli szalonna jött be :D
2018. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!