Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözésem lesz. Nagyon...

Gyomortükrözésem lesz. Nagyon félek. Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Bódítással fog történni a beavatkozás.

2018. júl. 17. 11:34
 1/4 anonim válasza:

Ha ügyes a doki és odafigyel rád akkor kicsit lesz kellemetlen a dolog. Elvileg kapni fog zsibbasztót is.

Ha nem lesz kedves és aranyos a dokid akkor kegyetlen szenvedés/hányás lehet, mivel letuszkolja a kamerát ha tetszik ha nem. Mindig mondják hogy nem érzel semmit stb. De nem így van. Készülj a legrosszabbra és ha nem lesz olyan rossz akkor az jobb mintha azt hinnéd hogy semmi baj nem lesz és közbe meg szenvedés az egész. Bocsi ha megrémítettelek de nem egy kellemes dolog ami rád vár.

2018. júl. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A doki egy undorító féreg. Ilyen orvost még nem láttam, pedig rengeteget voltam kórházban sajnos. Nem tud szofisztikáltan beszélni sem, sőt... Nagyon csúnány beszélt, flegma és lekezelő volt. Semmi jót nem várok tőle. 19/l
2018. júl. 18. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kevés Dormicummal történt, a doktortom hála Istennek egy angyal. Öklendeztem, de semmi több. Egyáltalán nem volt fájdalmas.

Elhiszem, hogy félsz az orvos stílusa miatt, de próbálj ne ráfeszülni, mert nehezebb dolga lesz. Nem tart sokáig az egész.

2018. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2019. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!