Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj az alhasam?

Mitől fáj az alhasam?

Figyelt kérdés
Nem erős a fájdalom de egész nap érzem. Talán egy kicsit hasonlít a menstruációs fájdalomra, de nem egészen olyan. Mostanában nem figyeltem az étkezésre, sok egészségtelen dolgot ettem nyár eleje óta majdnem minden nap. Többször voltam stresszes is. Ezeket azért írtam le mert tudom, hogy amiatt is lehet de hátha tud valaki konkrétabbat mondani. A menstruációm július 12.én múlt el. Köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 18. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szélgölrcs, bélirritáció, húgyúti fertőzés, stressz. Sok minden lehet. Holnap igyál sok folyadékot (főként vizet, ne cukros üdítőket), és kerüld a nehéz, megterhelő ételeket. Ha nem javul egy-két nap alatt, akkor orvos.
2018. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, hátha elmúlik, de addig is NE egyél össze-vissza. A stressz valóban okoz IBS-t (irritábilis bélszindróma). Légy tudatos és ne bántsd a testedet, szükség lesz még rá. Ha nem múlik a fájdalom, akkor el kell menni gasztroenterológiára. Lehet, hogy ételintolerancia áll mögötte.
2018. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!