Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Szemölcs eltávolítása...

A Szemölcs eltávolítása fájdalmas?

Figyelt kérdés
A következő hétre kaptam időpontot. Az orvos azt mondta elsőnek lepuhitja egy krémmel aztán jön a fagyasztás és a kaparás. Mennyire fájdalmas ez?

2018. júl. 19. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 évvel ezelőtt fagyasztották le, de azt senkinek sem kívánom... fájt, szúrt, nem is tudom leírni milyen rossz érzés volt, s utána egy darabig rá állni sem tudtam. Bár az is lehet, hogy nem mindegy hogy a tested melyik részén van, és hogy mekkora a szemölcs. Minél kisebb annál könnyebb az eltávolítása.
2018. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ujjamon van a köröm mögötti részen.
2018. júl. 19. 18:14
 3/3 anonim válasza:
Én régen tele voltam velük szinte mindenhol. Próbáltunk rá 1000+1 féle szert, egyik se hatott. Elmentünk lefagyasztatni az egyiket és pont a talpamról fagyasztottak egyet és az orvosnak már úgy kellett lefognia, nekem szörnyen fájt meg már kiabált is velem (lehet az is közrejátszott) mondjuk itt kb 10éves lehettem de az biztos hogy mégegyszer nem mennék vissza semmiért se. Aztán igazából egyszer itthon leültem hogy na akkor én most kiszedem őket. Fürdés után miután kiáztak elkezdtem az egyiknek a felületét tűvel kapargatni és addig kapartam amíg el nem értem a gyökerekig azt csipesszel kiszedtem és el is múlt. Ezt néhányon megcsináltam aztán a többi meg csak úgy elmúlt és azóta nincsenek.
2018. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!