Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ettől van...

Lehetséges, hogy ettől van hányingerem?

Figyelt kérdés

Szerdától minden nap buliztam, és alkoholt is ittam. Nekem ez volt az első ilyen alkalom, hogy egymás után ilyen sokszor es ilyen sokat igyak alkoholt. (Átlagosan 4-5 felest, plusz whiskey-kólát ittam.)

Emellett az étkezésre se figyeltem úgy oda, felkeltem 2-3 óra fele, ettem egy kiadósabb ebédet, után estig nem voltam éhes, majd csak a fesztiválon ettem hamburgert, pizzát, ilyeneket. Ehhez jön még ugye az alkohol.

Tegnap voltam utoljára, már hajnalban, mikor lefeküdtem aludni, kicsit hányingerem volt, de az hamar elmúlt. Most megint érzem, evés után. Nem is esett jól az étel, nehezebb kaját ettem (marhahúst).

Lehetséges, hogy kicsit kikészítettem a gyomromat az elmúlt pár napban, és azért van most hányingerem?


2018. júl. 22. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább a marhahús lehet az oka. Nagyon nehezen emészthető.
2018. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!