Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 2 hete nagyon rosszul...

Kb 2 hete nagyon rosszul alszom, van hogy éjszaka sem tudok elaludni, csak reggel 8kor. Lehet ettől rossz közérzetem, hányingerem? Általában cigi után érzem ezt. Terhes nem lehetek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
igazából elég sokat idegeskedek is, okom az nincs rá, csak ilyen vagyok.
2009. dec. 5. 21:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, hiszen valami nem stimmel a szervezetedben. Gondolj arra, hogy ha keveset alszol, és hirtelen kell felébredned, akkor azt általában a gyomrodban érzed. Azt tanácsolom, valami pl gyógynövényes nyugtatóval próbálkozz először, arra nem lehet rászokni, és pl teában még az ize sem rossz. És hasznos. Ha nem hat, akkor az én véleményem szerint ne orvoshoz menj, hanem gondoldd végig milyen változások történtek az életedben, a a lelkedben, melyek azt eredményezték, hogy alvászavarod lett. Valószínűleg lelki téren nem stimmel valami. Ha arra rájössz, és kezeled, akkor megint rendesen tudsz majd aludni. :)
2009. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltál már kineziológusnál? A barátnőm is ilyen típusú volt, plusz a vége felé már depressziós is. Ő agyturkász helyett kineziológushoz ment, aki kiderítette, hogy még az anyukája hasában 8és fél hónaposan valami trauma érte. Megkérdezte az anyukájától, és kiderült, hogy az anyukája elbotlott, éás ahasát megütötte... valószínűleg a baba megérezhette. Jár azóta kineziológushoz, és jól halad. Már nincsenek pánikrohamok, idegesség és rossz alvás. Ajánlom! Nagyon érdekes dolog
2009. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából 1 hónapja kiment a barátom külföldre,és már nagyon hiányzik:) Lehet ettől is. Meg apró dolgokon órákat tudok gondolkodni, és idegeskedni. Néha nem tudom kikapcsolni az agyam, és tudom h ez az oka, lelki dolgok, pedig tényleg nem panaszkodhatok semmire:) Köszönöm a válaszokat, gondoltam már én is nyugtató teára, jövő7en veszek is egyet a gyógyszertárban. És ugye emiatt h alig alszok, rosszul is étkezem. Elkezdek megint sportolni, nem idegeskedni, és remélem vissza tudom állítani a normális ébrenlét alvás egyensúlyt:)
2009. dec. 5. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyere át pár napra a 3 öt év alatt igyerkőcömhöz. Egyből elszállnak a gondolataid majd éjjel,és altatni sem kell majd Téged :)

Tutti,hogy attól van hányingered hogy nem alszol rendesn,ill sehogy. Én is mindig tök rosszul vagyok ha álmatlanok az éjjelek a gyerekek miatt.

A hova nevü homeos szer is nagyon jó.

De sokáig úgysem bírja a szervezet szerintem alvás nélkül,úgyhogy még pár nap és megint menni fog! Kívánom leglalábbis Neked,hogy menjen az alvás!!

Jó éjt :D

2009. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha rosszul alszol azon általában segít egy pohár tej(nálam legalább is). A rossz közérzet a kialvatlanság miatt lehet, és szerintem szokj le a cigiről de sürgősen!!!!!
2009. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Hát igen. le kéne tenni a cigit. Igazából hányinger szinte csak cigi után jelentkezik, rossz a gyomrom tőle. Egy félóra múlva pedig el is múlik. Elhiszem h a gyerekek lefárasztanak:) Előző éjszaka aludtam 3 órát, most este 7-től 8-ig, és végre érzem azt h fáradt vagyok.:) Remélem "helyrerázódok":)
2009. dec. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!