Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légúti panaszok! (? )

Légúti panaszok! (? )

Figyelt kérdés

Már néhány hónapja gombóc érzetem van a torkomban. Iskola időszakban azt hittem hogy a stressz miatt van, de most nyáron kicsit sem stresszelek és a gombóc érzés nem szűnik meg. Nemrégiben enyhe légúti ellenállást fededztem fel, illetve kissé zajos lett a légzésem.

Ezen kívül másfél hónapja észre vettem egy fél borsószem nagyságú hólyag szerüséget közvetlenűl a nyelvcsapom mellett. A színe olyan mint a szájpadlásomé, a mérete azóta nem változott, nem fáj de néha kissé viszkető, csikiző érzést érzek a környékén. És most mintha kialakulóban lenne még egy ilyen, szintén a nyelcsapom mellett, eléggé apró.

17 éves fiú, nem dohányzom.

Tanácstalan vagyok, mi lehet a bajom?


2018. júl. 23. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is háziorvos, tőle kérjél beutalót tüdőgondozóba.

Aztán elmehetsz gégészetre is, mert szerintem két különböző dologról lehet szó.

2018. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Borsószem nagyság elég nagy, még ma menj el vele gégészetre. Gombóc érzet nagyon sok mindentől lehet, nemcsak stressztől, (pajzsmirigy, reflux, torokgyulladás, stb.) ki kell vizsgáltatni magad.
2018. júl. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!