Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom leírni egy szóval...

NoNameBocs kérdése:

Nem tudom leírni egy szóval ezt a betegséget vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Sziabha ezt olvasod akkor ha van ötleted írd le kérlek. Szóval egyszer a szüleimmel és a testvéremmel elmentünk horgászni 2 napra (1 éjszaka) és este nem aludtam csak egy 5 órát reggel mikor felkeltem sípolt a fülem a szemüvegben is homályosan láttam és aztán hirtelen lázas lettem ami ez után történt sorrendbe arra n emlékszem de itt van még amit tudok barna szőrös labdákról (nem szexuális értelemben) kezdtem el gondolkodni meg egy pálcika emberen akit lelövök vagy ezerszer amit anyám mondott még az az volt hogy segítségért üvöltöttem teli torokból a szomszéd faházból át jöttek és azt állították megszállt a sátán aztán sok minden volt de anyámtól nem kértem több infót. 1 héttel az eset után a féltestvéremnél aludtam vagyis nem aludtunk egész este fent voltunk nem laktunk messze haza sétáltam az állapotom miatt haza kísért a kereszt út közben kétszer séta közben elaludtam de nem ez a lényeg mikor hazaértem ugyan az a pálcika ember de a labdák helyett egy nem is tudom nem emlékszem pontosan egy autóra hasonlított és felém tartott jó gyorsan és be pánikoltam utána anyám le tudott nyugtatni és elaludtam 1 nap 13 óra 42 másodperc a tesóm mérte meddig aludtam.

És manapság egy hónappal az eset után ha olyan dologra gondolok mint pl. Egy fekete lyuk ide jönne a föld mellé milyen lenne minden eltűnne egy perc alatt ilyenkor miközben erről gondolkodok akkor olyan érzés mintha valami sűly belülről nyomná a mellkasombaz adrenalint okoltam de nem vagyok benne biztos ennyi lenne a történet ha valaki tudja mi ez valami fóbia vagy betegség az jelezze kérem kösz hogy elolvastad szia


2018. júl. 23. 01:05
 1/3 Sanella20182018 válasza:
Pànik betegsèg egy fajtàja!!!
2018. júl. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sanella20182018 válasza:
Vagy esetleg drogot fogyasztasz??!!
2018. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvajárás,epilepszia,akármi.
2018. júl. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!