Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig él a fejtetű?

Meddig él a fejtetű?

Figyelt kérdés
Ma egy szempillaspirál keféjére fújtam hajlakkot és elöl a kis babahajakat lelakkoztam,mivel eléggé összeragadt keresnem kellett egy sűrű fogú fésűt de csak egy "tetűfésűt találtam"....XD na de mindegy erre jobban megnéztem és benne volt egy tetű ami élt...de nekem kb 3-4hónapja ki lett irtva teljesen és azóta "tiszta vagyok" azóta rá se néztem a fésűre nagyon elegem lett belőle,nem lett használva se semmi a fürdőszoba szekrényben volt azóta is erre most összetalálkoztam ezzel...hogy élhette túl ennyi ideig? Megpróbáltam szétnyomni de már "üres" volt de még mozgott akkor most mi van? De olvastam hogy kb 3-4 napig élhetnek vér nélkül

2018. júl. 23. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Használat után találtad? Mert akkor egyértelmű: tetves vagy.
2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte,és mondom hogy ki van irtva,mert előtte nagyon viszketett a fejem most pedig nem ráadásul azóta renszeresen átnézik és nincs
2018. júl. 23. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valaki más tetves a családból. A szekrényben egy másik fésűről simán átmászhatott.
2018. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!