Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy tetves vagyok-e? Sűrű, szőkés barna göndör hajam van.

Figyelt kérdés

Szóval amint leírtam, hosszú, sűrű göndör, szőkés barna hajam van. Alapvetően elég hetente 1-szer hajat mosnom. Ugye a göndör hajat szárazon nem lehet fésülni, csak vizesen, és mivel 1 hete már nem mostam hajat, most terveztem. Csak ugye elég gubancos.

És lényeg a lényeg, ma amikor megvakartam a fejem a körmömön volt egy kis élőlény. Nagyon meg vagyok ijedve. Azóta viszket a fejem, és lehet, hogy beképzelem ezt.

Száraz a fejbőröm, néha korpás is. Most mivel gubancos a hajam (nagyon) és barna, hogy vehetem észre a tetűt?

Segítsetek légyszi, mert nem akarom levágni a hajam! Olyan régóta növesztem! 14/l



#göndör haj #tetű #fejtetű #serke #hosszú szőkés göndör haj
2017. okt. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A kutatásba kapcsold be a családod, vagy a barátnődet. Szükséges lenne hozzá egy sűrű fésű.
2017. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vkit kérj meg nézze át.. [link]


levágni nem kell.vannak hajsampon ami jó rá gyógyzertarban

2017. okt. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kemény szőrű sertésszőr kefével lehet kefélni naponta.
2017. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően elég hetente 1-szer hajat mosnom.


Ezek után szerintem jobb lenne, ha akkor mosnád, amint érzed, hogy már zsíros. Heti 2 (ha nem 3) legalább kéne, főleg, ha sűrű és hosszú hajad van.

2017. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!