Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e valami praktika a...

Van-e valami praktika a serkék eltávolitására?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az a legjobb ha egyenként szedegetjük le.De nekem ez nem megy és nincs segitségem se.Van e valami jó trükk az eceten kivül,ami fellazitja a serkéket,hogy könnyebben le lehessen szedegetni?
2008. nov. 2. 10:10
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia! Én egyszer Szigeten szedtem össze egy ó kis fertőzést többedmagammal :-) Lehet kapni gyógyszertárban párszáz forintért szereket, amik elölik a tetveket, meglazítják a hajszálakkal a serkék kapcsolódását (ha jól emlékszem meszes hídakkal kapcsolódnak), és pár percnyi dunsztolás után (a legjobb a folpakkos), lemosod, és a mosás közben sűrű fogú fésűvel kifésülöd. Én így csináltam, és nem volt szükség a kúra megismétléséhez.

Roppant kellemetlen de csak egy-két órát vesz igénybe.

Csak ügyesen!

2008. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igy a serkék is lejöttek? Nem kellett utána szedegetni?
2008. nov. 2. 10:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a legjobb és legkellemesebb modszer de ha sokáig rajtahyagyod az irtószert a hajadon (1-2nap) akkor az lazitja a tapadást.tom bjó büdös a hajad addig aztán könyebb lesz. majd probáld meg azt is h miután bekented a fejed zacskót huzol a hajadra. igy azok a serkék is megdöglenek amikre közvetlenül nem ért irtószer
2008. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
NITTIFOR-gyógyszertár.
2008. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amig nem tudsz patikàba menni,addig is ecetes vizzel kend be a hajad,és ugy kösd be egy foliàval,vagy zacsival!

Az is segit,nem olyan hatàsos,mint a gyogyszertàri szerek,de ha 1-2 napot vàrnod kell,akkor addig is ajänlom az ecetet!

2008. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Lekezeltem én a hajam,de a serkék nem jöttek le.Igy kb.egy hét múlva visszajött a tetű.Ezért kértem volna a serkék eltávolitásához ötleteket.

De köszönöm a segitőszándékot!

2008. nov. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!