Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellnagyobbíttatás saját zsírral?

Mellnagyobbíttatás saját zsírral?

Figyelt kérdés

val esetleg ezzel kapcsolatban valakinek saját tapasztalata? honnan veszik le a zsírt, mennyire tartós, mennyire természetes a hatás illetve milyen összegben csinálnak ilyet? rendes implant + beavatkozás ár? ha valakinek van személyes tapasztalata akkor egy doktor/klinika javaslatot is szivesen meghallgatnék. szeretnék mellnagyobbíttatást csinálni de az implantátumokkal elért eredmény nem tetszik viszont a saját zsíros verzióhoz szerintem túl vékony vagyok.viszont ha ezen múlik nyilván valahogy megpróbálok felszedni néhány kilót.

előre is köszönöm



2018. júl. 25. 15:57
 1/2 anonim válasza:
.A mellnagyobbitást álltalában implantátummal végzik.Semmi gond ezzel.A saját zsirral való feltöltést inkább csak kiegészitésként szokták használni.Pld::200cc impl.+200ml testzsír.Nem jo ,mert előbb utóbb felszivódik.Egyszerre sok nem tölthető 4-5 ismételni kell, az 4-5 altatás.Nagyon drága ,és szerintem veszélyes.Inkább arcba töltik a zsirt. Hasrol combról csipőről vesznek le. Nekem 1.5 éve van impl.semmi bajom senki nem veszi észre kicsi cc.,természetes hatásu. Orvosok;legjobbak;;Dr.Pataky Gergely Dr.Csuha Lajos ,Dr.Krasznai Zsolt.Dr.Papp Péter Remélem segitettem.
2018. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ani64 válasza:
Sziasztok! Két jelöltem van,mellfeltöltés saját zsírral. Dr.László Zsolt vagy Dr. Rusz Zoltán...valakinek tapasztalat? Ajánlás?
2020. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!