Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni az ilyet?

Hogy lehet kezelni az ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy lehet kezelni az indulatokat?

Nem arról van szó, hogy elvesztem a fejem és török zúzok akaratlanul! Mivel tudatosan csinálom ezért ártatlan emberekre nem vagyok veszélyes ha valakivel konfliktusom van az így járt!

Szóval néha még ok nélkül is török zúzok egy kis apróság miatt! Ezt most azért írom ki mert valamit tenni szeretnék ellene! Pont most volt egy eset, hogy valaki felidegesített és betörtem a gipszkarton falat meg az ajtót és majdnem a szomszédot is mert pampogott!

Régen edzettem meg küzdő sportoltam de már csak itthon csinálom amikor nem dolgozok, elég fiatal vagyok és nem szeretném leélni így az életem, hogy félnek tőlem! Olyan tényleg nincs, hogy elvesztem a fejem és örjöngök mindig céltudatosan ütök! Ha valakinek van ötlete az megköszönöm!



2018. júl. 27. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha akaratlagosan nem tudod magad visszafogni, fordulj pszichológushoz!

(Az embernek tudnia kell parancsolni saját magának!)

Ha nem megy egyedül, a pszichológus segít!

2018. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!