Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet a dühöt kezelni?

Szia xd kérdése:

Hogy lehet a dühöt kezelni?

Figyelt kérdés
Nem azt értem hogy hogyan kell visszafogni... Ez a baj.. Valaki tud tanácsot adni hogy hogyan tudnám kiadni ezt a sok dühöt mert már 2 ève tűröm hogy megalázzanak csesztessenek / más módon idegesítsenek ès unom hogy csak tűrök és nem adom ki (pedig megérdemelnék )

2018. ápr. 17. 07:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valamien infó mèg kellene kommentben válaszolok :) és a válaszokat előre is köszönöm :)
2018. ápr. 17. 07:03
 2/3 anonim válasza:

Mondanám azt, hogy boxzsák :D De igazából nem tudom, mindenkinek más használ. Csinálj valami mozgalmasabban, fárasztóbb dolgot vagy nem tudom. Engem is sokáig szekáltak. Ahányszor ideges lettem, le is vezettem. Vagy ütni vagy rúgni valamit... Vagy csak simán zenét hallgattam. Meg a káromkodás :D

Nem tudom tudtam-e segíteni. És nem, nem vagyok idegbeteg :D

2018. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sport, futás, koncerten tombolás... Mindenképp valami fizikai aktivitás.jártam a cipődben, sajnálom.
2018. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!