Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakivel történt hasonló?

Vakivel történt hasonló?

Figyelt kérdés

Mult honapban együtt voltam a barátommal, de védekezünk, a gumi nem szakadt ki, nem csúszott le és még csak el sem ment bennem. Viszont most már lassan több mint 3 hete késik a menszeszem. Még nem állt be rendesen, volt máskor is hogy késett viszont most félek hogy terhes lennék vagy valami. Az első együttlétem volt, még nem vagyok felnőtt, szoval nem igazán szeretnék gyereket. Az lenne a kérdésem hogy vajon miért késhet ennyit? Ez normális?

Mindemellett az alhasam elég sokszor fáj. Vagy azért fájhat mert meg fog jönni? Vagy csak bemesélem magamnak és tulparázom az egészet? Iszonyatosan aggodom, tényleg nem szeretnék még gyereket.

Eddig mindenki azt mondta hogy igy biologiailag lehetetlen a terhesség, és én is igy gondolom viszont ez hogy mar ilyen régóta késik, ez lehet hogy nem normális.

Azt hallottam hogy a legelső együttlét is késleltethet a menszesz, bár ebböl nem tudom mi igaz és mi nem.

Volt már valaki aki ugyanigy járt?

Esetleg lehetséges hogy komolyan terhes vagyok mindamellett hogy nem volt semmi gond?


2018. júl. 28. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél terhességi tesztet.
2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden megeshet! A legokosabb, ha veszel egy terhességi tesztet, csak a saját megnyugtatásodra.

A hasfájást viszont nem szabad félvállról venni! petefészek gyulladás, vagy ciszta is lehet a hátterében. El kell menni ultrahangra, hogy nincs e valami eltérés. Ott mindjárt kiderül a terhesség is! Ha találnak valamit, érdemes kicsit utazni, és megnézetni mással, másik géppel is.

2018. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!