Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miként tudnék áttérni a...

Miként tudnék áttérni a pacsirta üzemmódra? Reggel korán kelni, és reggel lenni aktívnak.

Figyelt kérdés

Itt nem csak arról lenne szó, hogy szokásommá tegyem, hogy korán keljek, bár már ez is nagy szó lenne számomra.


Nemrég kezdtem el dolgozni, előtte suliba jártam, és most a munkámban sincs egy kötött munkaidő, így eddig teljesen rendszertelen volt a fekvés-kelés.


Szóval nem csak korán szeretnék kelni, hanem szeretném a produktív időszakomat a reggeli-délelőtti-kora délutáni órákra "áthelyezni".


Tudom, hogy alapvetően ez olyan mintha "kódolt" lenne, hogy ki mikor aktív, de valahogy biztos lehet ezen alakítani.


2018. júl. 28. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy most azonnal elmész aludni, és majd csak reggel nézed meg a válaszokat. Jó éjt. :)
2018. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ám legyen, holnap jövök :D
2018. júl. 28. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!